Wonderlife - Nieoficjalne forum o grze.

Forum o Wonderlife


#1 2010-08-17 18:53:18

 Bodzia

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 62
Punktów :   
Nuxy: 1 535 900 945 и

Cień Wiatru

W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajami Daniel ma wybrać, kierując się właściwie jedynie intuicją, książkę swego życia. Spośród setek tysięcy tomów wybiera nieznaną sobie powieść "Cień wiatru" niejakiego Juliana Caraxa. Zauroczony powieścią i zafascynowany jej autorem Daniel usiłuje odnaleźć inne jego książki i odkryć tajemnicę pisarza, nie podejrzewając nawet, iż zaczyna się największa i najbardziej niebezpieczna przygoda jego życia, która da również początek niezwykłym opowieściom, wielkim namiętnościom, przeklętym i tragicznym miłościom rozgrywającym się w cudownej scenerii Barcelony gotyckiej i renesansowej, secesyjnej i powojennej.

Hm.. Dla mnie książka bardzo ciekawa, wciągająca. Znalazłam tam kilka fajnych cytatów.
Poza tym to książka o książce(i jej autorze oczywiście), czyli o tym co lubię. ;-)

Jeżeli ktoś lubi dłuższe książki to polecam, ma ponad 500 stron.


He took my heart i think he took my soul.

Offline

 

#2 2011-07-06 12:19:22

Rejected

Postać znana w sąsiedztwie

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Cień Wiatru

Chyba przeczytam, bo mi się spodobało. ;d


"A może to właśnie Twój uśmiech sprawia, że kogoś serce zaczyna szybciej bić?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis laptopów ursus Mrzeżyno kwatery