Wonderlife - Nieoficjalne forum o grze.

Forum o Wonderlife


#1 2010-08-17 19:36:50

 Caroline

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 27
Punktów :   
Nuxy: -9 450 303 и

Akademia Wampirów

Polecam (jak dotąd w sprzedarzy 3, ale chyba będzie ich 6) książki z serii "Akademia Wampirów".

"Akademia Wampirów"
Bestseller "New York Timesa"! Tylko najlepszy przyjaciel może ocalić ci życie. Zwłaszcza jeśli twój wróg jest nieśmiertelny... Akademia wampirów to cykl powieściowy, który pokochały już miliony czytelników. Często jest porównywany ze Zmierzchem Stephanie Meyer. Jego bohaterki, przyjaciółki Lissę Dragomir i Rose Hathaway, łączy bardzo szczególna więź. Rose jest dampirem, w jej żyłach płynie krew wampirów i ludzi. Tymczasem księżniczka Lissa należy do elity Morojów - śmiertelnych wampirów, którym nieustannie grozi niebezpieczeństwo. Rose musi chronić Lissę przed nieprzyjaciółmi i karmić ją swoja własną krwią. Czy jednak dziewczęta, zamknięte w posępnych murach starej szkoły, mogą komukolwiek zaufać?

"Akademia Wampirów- W szponach mrozu"
Nazywam się Rose Hathaway. Mam siedemnaście lat i szkolę się w ochronie wampirów i zabijaniu strzyg. Jestem beznadziejnie zakochana w niewłaściwym mężczyźnie, a moja najlepsza przyjaciółka wykazuje zdolności magiczne, które mogą doprowadzić ją do obłędu. Cóż, nikt nie powiedział, że szkoła średnia to bułka z masłem. Zuchwały atak strzyg na szanowaną rodzinę morojów wstrząsnął uczniami Akademii. Nadchodzi przerwa świąteczna i by zapomnieć o tragedii, wszyscy wyruszają do luksusowego kurortu narciarskiego. Rose jednak trudno myśleć o wakacjach. Do grona nauczycieli dołączyła legendarna strażniczka… jej matka. Na domiar złego Dymitr interesuje się inną kobietą, Mason nie ukrywa, że z chęcią zamieniłby przyjaźń na coś więcej, a tajemniczy i arogancki nieznajomy wpada na dziewczynę częściej, niżby sobie życzyła. Pośród sennych zimowych krajobrazów kryje się jednak niebezpieczeństwo. Czy Rose zdoła w porę je dostrzec?

"Akademia Wampirów- Pocałunek cienia"
Moroje mają zdolności magiczne. Zwykle specjalizują się w jednym z czterech żywiołów – wykorzystują wodę, ogień, powietrze lub ziemię. Lissa stanowiła wyjątek. Pracowała z piątym żywiołem – ducha, o którego istnieniu mało kto słyszał. Moja przyjaciółka posiadała dar uzdrawiania, a nawet wskrzeszania zmarłych. To dzięki niemu nawiązała się między nami szczególna psychiczna więź. Zostałam z nią połączona, nosiłam „pocałunek cienia”.
Od czasu, kiedy Rose pokonała w walce strzygi, dręczą ją ponure myśli. Zaczyna widzieć duchy, które ostrzegają przed złem, jakie gromadzi się coraz bliżej bram Akademii. Dziewczynie coraz trudniej tłumić uczucia do Dymitra. Wie, że nie wolno jej pokochać innego strażnika. Ale czasem trzeba łamać reguły… Gdy zaprzysiężony wróg Lissy i Rose, Wiktor Daszkow, stanie przed sądem, napięcie w arystokratycznych wampirzych kręgach sięgnie zenitu. W straszliwej bitwie Rose będzie musiała wybierać między życiem, miłością oraz dwiema najbliższymi osobami… Czy jej decyzja oznacza ratunek tylko dla jednej z nich?

Wkrótce mają się pojawić nowe 3 części serii, ale ja znam tytuł tylko 4 części. ;/
"Akademia Wampirów- Obietnica krwi"


Naprawdę, książki są niesamowite, gorąco polecam! Pisać w wątku kto przeczyta lub przeczytał! ;P

P.S.: To nie ja pisałam zapowiedzi. Zostały skopiowane z internetu. To co mogłam- poprawiłam, a że czytałam tylko 2 części to nie chciałam poprawiać 3 zapowiedzi, bo bym nie miała frajdy czytając książkę. D

Offline

 

#2 2010-08-17 19:38:30

 Bodzia

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 62
Punktów :   
Nuxy: 1 535 900 945 и

Re: Akademia Wampirów

O Boże... wampiry .
Nie, jakoś mnie nie ciągnie do czytania tego. Może kiedyś.. :x


He took my heart i think he took my soul.

Offline

 

#3 2010-08-17 19:50:44

 Nathan_Perry

Gwiazdeczka popularna tu i ówdzie

Skąd: Daleko, za lasem
Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 108
Punktów :   
Nuxy: Mało

Re: Akademia Wampirów

nie dzięki


Czy ja jestem hamburgerem?
Czy to ty tak mięsko pachniesz?

Offline

 

#4 2010-08-17 20:24:41

 Rachel Bilson

Ma własny fanklub

8419773
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 165
Punktów :   
Nuxy: 948 479 675 и
WWW

Re: Akademia Wampirów

Jakoś mnie to nie zachęca.


" Uśmiech to pół pocałunku.. "
Uśmiechnij się do mnie dwa razy!
http://dolegro.vdl.pl/stardoll-forum/images/smilies/ic_hop.gif

Offline

 

#5 2011-07-06 12:16:13

Rejected

Postać znana w sąsiedztwie

Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Akademia Wampirów

Fajnie..wampiry.
Ale ta książka mnie nie przekonuje.


"A może to właśnie Twój uśmiech sprawia, że kogoś serce zaczyna szybciej bić?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSerwis laptopów ursus Mrzeżyno kwatery